top of page

DİJİTAL REKLAMLAR

dijitalreklamlar

Meta (Facebook) reklamları, çok sayıda insanla etkileşime girme potansiyeline sahip olduğu için son derece önemlidir. İki milyardan fazla aktif kullanıcısı olan bu platformlar, her türlü işletmenin, büyük veya küçük, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için kullanabileceği mükemmel bir fırsat sunar.

Meta reklamlarının ana kullanım amacı, bir markanın tanınırlığını artırmak, potansiyel müşterileri hedeflemek, web sitesi trafiğini artırmak ve satışları teşvik etmektir. Reklamlar, kullanıcıların ilgi alanlarına, demografik bilgilerine, coğrafi konumlarına ve daha fazlasına göre özelleştirilebilir, böylece en uygun hedef kitleye ulaşabilir.

- Reklam kampanyalarınızı oluşturabileceğiniz ve yönetebileceğiniz Meta Business Suite reklam hesabınızın kurulumunu yapıyorum.

- İdeal müşteri profilinizi tanımlayarak ve hedeflemeyi özelleştirerek hangi kullanıcıların (yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanları ve daha fazlasına göre) reklamlarınızı göreceğini belirliyorum.

- Reklamınızın nasıl görüneceğini ve hangi mesajı ileteceğini belirliyorum. Bu, metin, görseller ve hatta video içerebilir.

- Ne kadar para harcamak istediğinizi ve reklamlarınızın ne zaman ve ne kadar süreyle yayınlanacağını sizinle birlikte karar vererek reklamlarınızı veriyorum.

 

bottom of page