HAKKIMIZDA

DİJİTAL PROJE OFİSİ | TEKNOLOJİ DENEYİMİ PROJELERİ
PROJE | MOBİL UYGULAMA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Madduck_Logo_2018_Red.png

Madduck Tech, yeni teknolojiye sahip özel tanıtım projeleri, dijital pazarlama teknolojileri ve interaktif dijital çözümleri geliştiren, interaktif oyunlar, dijital ürünler ve akıllı mağaza konseptleri gibi dijital dünyanın her yerinde olmaktan büyük zevk duyan bir proje ofisidir.

 

 Mobil dünyanın en net ihtiyacı olan mobil uygulamalar için projelendirme, UX, UI ve geliştirme adımlarında yardımcı olmaktan büyük keyif alır. Ayrıca en temel yeteneklerinden olan IoT teknolojiler, AR, VR uygulamaları ve çözümleri üretebilen, kısaca hayali gerçek ve elle tutulur projeler haline getiren bir "Proje Ofisi" olarak teknoloji dünyasında yer alır. 

Mobil Uygulamalar için kullanıcı deneyiminin artık net başarı kriteri olduğunu bilen Madduck Tech, San Francisco ve İngiltere'de edindiği bilgiler ışığında Mobil Uygulama tasarım ve kullanıcı deneyimi odaklı uygulamalar geliştirmektedir. 

Hadi! Aklınızda bir proje var ve bir çok açıdan zor görünüyorsa projelerinizi dinlemekten ve sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Proje Danışmanlık Hizmeti​

İnteraktif, dijital ve kullanıcı deneyimi üzerine fuar, etkinlik ve bunun gibi bir çok alanda kullanmak üzere özel projeler üzerine hizmetler sağlamaktayız. Dijital konularda aklınıza gelen bir çok konuyu sorabilirsiniz. 

Proje Geliştirme

Madduck Technology, dijital alanda IoT, mobil uygulama, e-ticaret projeleri ve donanım geliştirme üzerinde tecrübeleri olan ve kristal elma ödülüne sahip dijital proje ekibinden oluşmaktadır. 

Proje Ürünleştirme

Siz sadece olmak istediğiniz alanı söyleyin, tüm noktaların birleştirilmesi ve merkez projenin üretilmesi için gerekli tüm proje süreçlerini ve proje akışını bize bırakın.

Web Site UX / UI Geliştirme

Bir çok firmanın dijital ortama ilk adımını atmasından, koşmasına kadar yanında olduk. Birlikte koşmayı öğrendik, siz de gelin, dijitale ilk adımı birlikte atalım.